Stadnina Koni Pałac Trzęsacz

Jazda konna jest fantastycznym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, dla osób w różnych kategoriach wiekowych. W dodatku kontakt z tymi magicznymi zwierzętami, jakimi są konie uspokaja i pozwala odciąć się od spraw codziennych. W Trzęsaczu również można skorzystać z możliwości jazdy konnej. Stadnina Koni Pałac Trzęsacz mieści się na terenie zespołu pałacowo-folwarcznego i dysponuje kilkudziesięcioma końmi i wykwalifikowanymi instruktorami jeździectwa.

Wzmianki o Pałacu na terenach dzisiejszego Trzęsacza pochodzą już z początków XVII wieku i są ku temu dowody, natomiast przekazy dotyczące samej stajni, przyległej do posiadłości, niestety są niepełne. Same stajnie pochodzą jednak z XIX wieku. Podczas wojny znajdowało się tu jeszcze kilka budynków przeznaczonych na hodowlę owiec i pełniących funkcję stodół. Po zakończeniu wojny sprowadzono do Trzęsacza bydło, a dwa z budynków stajennych zostały przeobrażone na obory (owczarnia i obecna stajnia) i stodoły. Nieco później, utworzono w Trzęsaczu PGR, w którym znajdowało się ok. 80-100 szt. bydła.

Dopiero w okolicach 1965 roku stworzono tu pierwszą, prawdziwą stajnię, znajdującą się przy bramie wjazdowej pałacu. Od początku istnienia zajmowano się rekreacją, hodowlą i sprzedażą koni. Ostatecznie, jeden z budynków został przystosowany do chowu koni i funkcjonuje do dziś. Z trzech wcześniej działających budynków pozostał jednak tylko jeden i w 2010 roku wcześniejsza owczarnia została przeobrażona w ujeżdżalnię.

W Stadninie Pałacu Trzęsacz jest ponad 20 koni i są to stworzenia o przeróżnych charakterach, dlatego też jedne z nich są idealne dla doświadczonych jeźdźców, inne zaś dla dopiero uczących się jazdy konnej. Profesjonalna kadra instruktorów zawsze jednak pomaga w doborze właściwego konia, dla każdej chętnej do przejażdżek osoby.

W ofercie stadniny znaleźć można:


NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Jazda konna dla początkujących na lonży30 minut / 35 zł
Prowadzanka 10 min / 20 min15 zł / 20 zł
Nauka jazdy na lonży 30 min35 zł
Jazda w zastępie 30 min / 60 min35 zł / 45 zł
Jazda w terenie 60 min50 zł
Bryczka konna (6-7 os.) 60 min 120 zł120 zł
Tramwaj konny (ok 20 os.) 60 min240 zł
Kulig (ok 10 os.) 60 min300 zł
Sesja zdjęciowa 60 min100 zł
Grupy zorganizowane, firmy, wycieczki szkolne (z
ogniskiem, jazda na koniu, pokazem skoków przez
przeszkody)
od 20 zł/od osoby
Pobyt weekendowy (2 jazdy dziennie + nocleg w
pokoju Standard dwuosobowym + wyżywienie:
śniadanie, obiad)
ustalane indywidualnie
Pobyt weekendowy (2 jazdy dziennie + nocleg w
pokoju jednoosobowym + wyżywienie: śniadanie,
obiad)
ustalane indywidualnie
Nocleg w pokoju dwuosobowym bez wyżywieniaOd 50 zł/dzień
Nocleg w pokoju dwuosobowym dla jednej osoby bez
wyżywienia
120 zł/dzień
Nauka jazdy na lonży 30 min *
Karnet na 5 lekcji
Karnet na 10 lekcji
150 Zł
280 zł
Jazda w zastępie *
Karnet na 5 jazd 30min. / 60 min
Karnet na 10 jazd 30 min. / 60 min
Jazda konna w terenie 60 min *
150 zł / 200 zł
280 zł / 380 zł
Jazda konna w terenie 60 min *
Karnet 5 jazd
Karnet 10 jazd
225 zł
400 zł
Hotel dla koniOd 600 zł/miesiąc
Rajd konny120 zł

Ostateczna wycena wycieczki oraz ogniska uzależniona jest od ilości osób oraz zamówionych usług. Do każdej jazdy należy doliczyć koszt ubezpieczenia – 2 zł
* karnety ważne 2 miesiące od daty zakupu. Karnet częściowo niewykorzystany nie podlega zwrotowi.


** Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Na terenie zespołu pałacowo-folwarcznego w Trzęsaczu mieści się stadnina koni, w której rezyduje ponad 20 pięknych koni, idealnych do nauki jazdy dla początkujących jak i do przejażdżek rekreacyjnych dla zaawansowanych jeźdźców. Ponadto, w ofercie stadniny są też wynajem bryczek, kuligi, wczasy w siodle, imprezy zorganizowane, hotel dla koni, sesje zdjęciowe.


Stadnina Koni Pałac Trzęsacz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Pałac Trzęsacz, zobacz gdzie w Pustkowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Pałac Trzęsacz.
Ceny biletów / cennik wejść do Stadnina Koni Pałac Trzęsacz. Redakcja serwisu www.pustkowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20zł zł
    Stadnina Koni Pałac Trzęsacz cena biletu normalnego: od 20zł zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Pałac Trzęsacz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij