Park Przyjaciół Pustkowa

Niezwykle urokliwy Park Przyjaciół Pustkowa zlokalizowany jest zaraz przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, nad samym brzegiem morza, którego szum słychać w całym parku. To miejsce, które uwielbiają turyści i mieszkańcy, ponieważ witają tu wszystkich pięknie przystrzyżone krzewy, kolorowe rabaty z kwiatami, plac zabaw dla dzieci i klimatyczne alejki wijące się wśród drzew. 

W maju 2013 r., już po rewitalizacji, park otrzymał oficjalną nazwę „Park Przyjaciół Pustkowa”. Nadanie tej nazwy to inicjatywa sołtysa Pustkowa i członków Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa, dedykowana turystom i wszystkim tym, którzy ukochali sobie tę spokojną, nadmorską miejscowość.

W parku jest także jeszcze jedno, bardzo interesujące miejsce, w którym kostkę brukową ułożono w zupełnie niestandardowy sposób, tworząc obraz układu słonecznego. W dodatku, poszczególne jego części są podświetlone po zmroku, co daje fantastyczny efekt, szczególnie cieszący dziecięce oczy.

Dodaj opinię

Ten urokliwy, zadbany park znajduje się przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, nad samym brzegiem morza. Rosną tu starannie przystrzyżone krzewy, kolorowe rabatki kwiatowe i wiele drzew. Nie zabrakło nawet placu zabaw dla dzieci. W parku jest też nietypowa atrakcja, bowiem w pewnym miejscu kostkę brukową ułożono na obraz układu słonecznego, podświetlanego po zmroku,

Park Przyjaciół Pustkowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Przyjaciół Pustkowa, zobacz gdzie w Pustkowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Przyjaciół Pustkowa.
  • Ulica
    Leśna
    Park Przyjaciół Pustkowa mieści się przy ulicy Leśna w Pustkowie
  • 72-344 Pustkowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Przyjaciół Pustkowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Pustkowie:
Rozwiń
lastminute - Bałtyk - Zapraszamy na lato 2016!
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij