Plaża

Plaża w Pustkowie to czysta, piaszczysta i najszersza z całego Wybrzeża Rewalskiego plaża, położona u stóp łagodnego klifu. Wyznaczono tutaj letnie kąpielisko, o długości 200 metrów, którego strzegą czujni ratownicy.

Na plażę dotrzeć można jednym z trzech zejść. Pierwsze z nich jest przedłużeniem ulicy Bałtyckiej, drugie - ulicy Spacerowej, trzecie zaś znajduje się bezpośrednio przy Batyckim Krzyżu Nadziei, dumnie górującym nad plażą. Ostatnim zejściem mogą bez problemu dostać się na plażę osoby niepełnosprawne. Warto również wspomnieć, iż zejście nr 31, przy ul. Bałtyckiej posiada wyznaczoną strefę spacerów ze zwierzętami, o długości 100 m w kierunku zachodnim.

W lecie, często rozstawione są na piasku ogródki z zimnymi napojami (przy zejściu od ulicy Bałtyckiej) oraz boiska do gry w siatkówkę plażową. Na tutejszej plaży nie ma takiego tłoku jak w sąsiednich i większych miejscowościach, bowiem Pustkowo nie jest aż tak popularnym miejscem wypadowym. Najspokojniej jest tu jednak w zimie, kiedy to plaża i morskie wybrzeże wyglądają całkiem inaczej, jednak równie pięknie, jak w lecie.


NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Tutejsza plaża jest czysta i najszersza z całej Gminy Rewal. Rozciąga się ona wzdłuż łagodnego klifu, oddzielającego zabudowania od wybrzeża. Letnie kąpielisko strzeżone ma długość 200 m. Na plażę prowadzą 3 zejścia: przedłużenie ul. Bałtyckiej, ul. Spacerowej oraz przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei. W lecie, rozstawione są tu ogródki z napojami i boiska do siatkówki.

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Plażę kamerzysta Jelenia Góra

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Pustkowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 72-344 Pustkowo
  • 200m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij