Pustkowo Cup

Amatorskie rozgrywki tenisa ziemnego Pustkowo Cup wpisały się już na stałe w kalendarz imprez Wybrzeża Rewalskiego. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców oraz przede wszystkim wśród turystów z całej Polski, a nierzadko i z zagranicy.

Organizacja turnieju przebiega w profesjonalny sposób, a na wygranych zawsze czekają odznaczenia i atrakcyjne nagrody. Zawody organizowane są w Pustkowie już od kilkunastu lat, a ich popularność i poziom rosną z roku na rok. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ panująca tu przyjacielska atmosfera i zdrowa rywalizacja przyciągają w lipcu kilkudziesięciu zawodników w przeróżnym wieku. Wiek nie ma tu bowiem znaczenia, ponieważ turniej rozgrywany jest zwykle w 5 kategoriach:

 • Do lat 15;
 • Kobiety;
 • Debel;
 • Powyżej 40 lat;
 • Open - od 15 do 40 lat (lub Mężczyźni).
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

W Pustkowie, już od kilkunastu lat, w lipcu, odbywa się amatorski turniej tenisowyPustkowo Cup. W zawodach, każdorazowo bierze udział kilkadziesiąt osób i są to zarówno mieszkańcy Gminy, jak i turyści z Polski i zagranicy. Mecze rozgrywane są w 5 kategoriach zróżnicowanych pod względem wieku i płci. Na wygranych czekają zawsze wyróżnienia i atrakcyjne nagrody.

Pustkowo Cup wart uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Pustkowo Cup adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pustkowo Cup, zobacz gdzie w Pustkowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pustkowo Cup.
 • Ulica
  Spacerowa
  Pustkowo Cup mieści się przy ulicy Spacerowa w Pustkowie
 • 72-344 Pustkowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pustkowo Cup opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij