Pustkowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Pustkowo na malowniczym Wybrzeżu Rewalskim daje kilka opcji na nocleg z basenem nad morzem. Jak na tak niewielką przecież miejscowość letniskową - zaskakująco dużo. Rzecz jasna oczekiwanie, że będzie tutaj luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt z własnym parkiem wodnym jest bardzo mocno na wyrost. W Pustkowie noclegi z basenem mają zdecydowanie bardziej kameralny wymiar.

Niespieszna rekreacja przy niecce z wodą stanowi miły dodatek, nie zaś główny magnes w ofertach miejscowych ośrodków wypoczynkowych. Bodaj najciekawszy nocleg z basenem z Pustkowa jest udziałem pensjonatu Perła Bałtyku. A to z tego względu, że jest to tak naprawdę kryty basen pod chmurką. Cały trik polega na tym, że niecka na świeżym powietrzu posiada ruchome zadaszenie, do rozstawienia w iście ekspresowym tempie. Basen ma paręnaście metrów długości i systemy podgrzewające wodę, więc można by z niego korzystać przez okrągły rok. Ofertę pensjonatu uzupełniają ogród z altanką i grillem, dziecięcy plac zabaw, mini-bar, aneks kuchenny oraz wygodne pokoje w czterech zróżnicowanych standardach.

Jeszcze bogatszą propozycję noclegów - również w zakresie samego basenu - kieruje do turystów ZEM-Tourist Pustkowo. To trzymający przyzwoite standardy hotel, dysponujący wieloma apartamentami, ładnymi pokojami oraz całkiem udanymi domkami letniskowymi. Jeśli natomiast o baseny na świeżym powietrzu, goście hotelu mogą korzystać z dwóch niecek. Mniejszej, przeznaczonej dla dzieci i wyposażonej w parę gadżetów do zabawy, a także basen pływacki (16×13 m) z wydzielonym, wewnętrznym jacuzzi. Na terenie hotelu funkcjonuje również spore zaplecze do zabiegów odnowy biologicznej. Trzeba jednak nadmienić, że ZEM-Tourist Pustkowo specjalizuje się bardziej w procedurach rehabilitacyjnych niż pielęgnacji i relaksie spod znaku Spa & Wellness.

Interesującą dla niektórych turystów możliwością z Pustkowa, powiązaną z noclegami z basenem nad morzem, będą prywatne domy gościnne. Takie kwatery wypoczynkowe cechują się niepowtarzalną, rodzinną atmosferę - a przecież coraz więcej osób buduje baseny w swoich własnych ogrodach. I raczej nie mają problemów z tym, żeby udostępniać go swoim gościom. Na podobnej zasadzie noclegi z basenem w Pustkowie oferuje Konik Morski. Coś pomiędzy domem gościnnym, pensjonatem a szeregiem apartamentów. Niecka jest typowo rekreacyjna, jeśli ktoś zechce tutaj pływać… to tylko bezpiecznie ucząc dzieci podstaw kraula, motylka, delfina itd.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pustkowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij